Movies
Ratings
363
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Mean StreetsRated ★ 3.5