Movies
Ratings
83
TrashRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5