Titles you rated
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0- One Sunny DayRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical MarvelRated ★ 0.5
New TrialRated ★ 2.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5