Titles you rated
ContactRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0