Titles you rated
BeowulfRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
The Number 23Rated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
The RingRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 5.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 5.0