Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5