Movies
Ratings
382
I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0