Titles you rated
It Chapter TwoRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5