Series
Ratings
30
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5