Series
Ratings
163
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Legend of AmbitionRated ★ 3.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.0
- Mother's SeaRated ★ 3.0
Powerful OpponentsRated ★ 2.0- Splendid DaysRated ★ 3.0
- Her HouseRated ★ 3.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 3.0
- Land of WineRated ★ 2.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0
Rules of LoveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 3.0- What Is Love?Rated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 3.0
- Eun ShilRated ★ 3.0
- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
- One of A PairRated ★ 2.5
Age of InnocenceRated ★ 3.0
Dummy MommyRated ★ 3.0