Titles you rated
ElysiumRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 2.0