Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0