Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5