Series
Ratings
39
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0