Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0