Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The JacketRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5