Titles you rated
FocusRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
BlendedRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0