Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5