Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.5
Gangnam BluesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0