Series
Ratings
119
ChobitsRated ★ 0.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0