Movies
Ratings
52
AvatarRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0