Movies
Ratings
876
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 2.5
Blue BeetleRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5