Movies
Ratings
697
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.0