Movies
Ratings
76
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5