Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5