Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Cruel StateRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5