Movies
Ratings
233
The MartianRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0