Movies
Ratings
76
The GiverRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0