Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
KiteRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
The BeachRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
The ImmigrantRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5