Movies
Ratings
41
TakenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0