Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 5.0
El SurRated ★ 5.0
Left-Handed GirlRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 4.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5