Movies
Ratings
287
ZootopiaRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5