Titles you rated
Untold ScandalRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5