Titles you rated
- The NextRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 3.0- The Great AmbitionRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 2.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Cinderella ManRated ★ 2.0- Into the SunlightRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5- VirtueRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 2.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
SangdoRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 2.5