Movies
Ratings
251
JumanjiRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0