Titles you rated
The Pursuit of LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0