Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0