Series
Ratings
21
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 0.5
SignalRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0