Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
In Our DayRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5