Titles you rated
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Conversations with FriendsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0