Series
Ratings
30
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- 小さな巨人Rated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 1.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.5
Major Season 3Rated ★ 3.0
Major Season 2Rated ★ 3.0
Major Season 1Rated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0