Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
UzumakiRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
A Good Day to be a DogRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0
MMTGRated ★ 4.5