Movies
Ratings
1626
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
ColumbusRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5