Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 0.5
The Bélier FamilyRated ★ 2.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5