Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5