Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5