Movies
Ratings
912
American PsychoRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.0
DogManRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5