Movies
Ratings
350
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Ex-File 3: Return of the ExesRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0