Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0