Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5